2011 m. sausio 14 d., penktadienis

Troškinta kiaulienos išpjova

Šiandien laaaabai norėjau išsikepti kiaulienos išpjovą duonoje. Nu bet būna gi kartais, kad receptai į tokias pievas nugrybauja... klausimas tik kas juos sudeda?  čia net žurnale paviešinta buvo!!! Man ko gero nesuprasti... Bet kadangi prieš tai kepta bulvinė duonikė gavos puiki, tai greitai mėsytę patroškinau paprastai ir "lapnojau" vis mirkydama duonos gabalėlį į padažiuką :) 

~ 500 g kiaulienos išpjovos susipjausčiau juostelėmis, kurias padruskinau, pipirinau ir uždėjus čili pipiriuko kelias min pasimarinuoti palikau. Keptuvę gerai įkaitinau ir per tris kartus apkepiau mėsytę po kelias min. Ji išlieka tada minkšta. Atsidėjau į šoną. Toje pačioje keptuvėje įpyliau sviesto ir sudėjau smulkiai pjaustytą svoguną, kurį apkepiau iki skaidrumo. Apibarsčiau miltais, pakepinau. Užpyliau grietinėle bei pienu, įspaudžiau česnako skiltelę bei pagardinau buljonu. Kai sutirštėjo, sudėjau mėsytę ir dar kelias min pašildžiau. Skanaus!

2 komentarai:

  1. Aguonele, gal gali man patikslinti ka reiskia kad per tris akrtus apkepinai mesyte po kelias min kad isliktu minksta? Ta prasme ikaitini labai alieju, apkepini karta, leidi atvesti. Vel ikaitini alieju, vel kepini, vesine? ir dar karta taip? Ar as kazko nesupratau?:)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Ko gero blogai išsireiškiau :) Mėsytę kepu aš dažniausiai be jokių riebalų arba tiktai su kokiu 1 v.š. Kad ji keptuvėj neišskirtų sulcių (taip tampa ji tik sausa) ją pasidalinu į tris ar daugiau dalių ir kepu. Kiekvieną apkepu tik po kartą ;) va čia ir pavadinau per tris kartus. Jokiu būdu nereikia jos tris kartus kepti!

    AtsakytiPanaikinti

Related Posts with Thumbnails