2014 m. liepos 31 d., ketvirtadienis

Voveraičių sriuba

Karščiai šiek tiek atslūgo ir pas mus jau atsirado tikrai gražių voveraičių (pirkti ;). Nesusilaikiau turguj ir prigriebiau keletą. Kadangi sriubą seniai virus buvau, būtinai tai dariau. Gavos geraaaa!
Iš akies ėmiau viską, tad reikia taip 2 asmenims:

geros saujelės šviežių voveraičių
didelės bulvės
didesnio svogūno
poros šviežių morkyčių
vištienos sultinio
aš taip pat dėjau šiek tiek dribsnių (nu gal buvo 2 v.š.) bei smulkių perlinių kruopų (šių nereikia mirkyti; galbūt buvo taip pat 2 v.š.)
šviežių petražolių bei krapų
gero šaukšto lydyto sūrelio (ėmiau su parmezano sūriu)

Puodely pakepinau svogūną lašely sviesto. Kai šis tapo skaidrus, sudėjau griežinėliais pjaustytas morkas ir dar kelias min pakepinau. Tada sudėjau šiek tiek pasmulkintas voveraites ir dar kelias min patroškinau. Beliko įdėti lauro lapą, kelis kvapniuosius pipirus, kubeliais pjaustytą bulvę bei dribsnius su kruopom ir užpilti sultiniu. Pridengus virti ant silpnos ugnies, kol bulvikės išvirs. Beliks paskaninti šviežiom žolelėm ir įmaišius lydytą sūrelį uždengti ir nukėlus nuo karščio leisti šiek tiek pastovėti. Viskas. Su šviežios duonos riekele ar pikantiškom lazdelėm mmmhhhh..


2 komentarai:

 1. Kaip pasiilgau voveraičių :) nors jos kaip ir maistine prasme nieko vertos ir nevirškinamos, bet man jų skonis labai patinka :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Thank you so much for sharing this great blog.Very inspiring and
  helpful too.Hope you continue to share more of your ideas.
  I will definitely love to read.

  Here's my website : -- 강남오피
  (jk)

  AtsakytiPanaikinti

Related Posts with Thumbnails